stream video player - en to he translation catalogue (87 entries)

en: You are not allowed to be here
he: אין לך הרשאה להיות כאן

en: Learn how to encode &quot;stream-ready&quot; videos with multi-platform free-tools and<br />how to use this plug-in by
he: למד כיצד לקודד קטעי וידאו &quot;stream-ready&quot; עם  פלטפורמת כלים חופשית<br />ומידע כיצד להשתמש עם תוסף זה

en: clicking here
he: לחיצה כאן

en: indicates required field
he: מציין שדה נדרש

en: Stream Player Tag Atributes
he: תכונות תג לנגן

en: Base URL to save writing over and over again the full URL for the flv, img, mp4, hd and captions tags
he: URL בסיסי לשמור מפני כתיבה שוב ושוב של כתובת האתר המלאה עבור flv, img, MP4, HD ותגים כיתובים

en: Base URL:
he: URL בסיסי:

en: Set the media provider, &quot;http&quot; is for pseudo-streming and is enable by default, choose &quot;video&quot; for progressively downloaded FLV, MP4, and AAC audio, choose &quot;sound&quot; for progressively downloaded MP3 files, choose &quot;image&quot; for JPG/GIF/PNG images, choose &quot;youtube&quot; for videos from Youtube and &quot;rtmp&quot; for FLV/MP4/MP3 files played from an RTMP server.
he: הגדר את ספק המדיה שלך,  &quot;http&quot; עבור pseudo-streming והוא מאפשר, כברירת מחדל, בחר &quot;video&quot; להורדה הדרגתית FLV, MP4, ו AAC audio, בחר &quot;audio&quot; להורדה הדרגתית MP3 , בחר &quot;image&quot; עבור תמונות JPG/GIF/PNG , בחר &quot;youtube&quot; לסירטונים מאתר Youtube ו קבצי  &quot;rtmp&quot; עבור FLV/MP4/MP3 לקבצים הנתמכים בשרת RTMP.

en: Media provider:
he: ספק מדיה:

en: The absolute path to your file OR YouTube address
he: נתיב מוחלט אל הקובץ שלך או כתובת YouTube

en: Video:
he: וידאו:

en: The absolute path to your image preview
he: נתיב מוחלט לתמונת תצוגה מקדימה שלך

en: Image Preview (jpg or png):
he: תמונה לתצוגה מקדימה (jpg או png):

en: The absolute path to your HD video
he: נתיב מוחלט לוידאו HD שלך

en: HD Video for Player:
he: וידאו HD עבור הנגן:

en: The absolute path to your MP4 video for iPad, iPhone or iPod Touch
he: נתיב מוחלט לוידאו MP4 שלך עבור iPad Touch, iPhone או iPod

en: iPhone-iPad Video (.mp4):
he: iPhone-iPad וידאו (.mp4):

en: The absolute path to your XML captions file
he: נתיב מוחלט לקובץ XML כיתובים שלך

en: Captions (.xml):
he: כיתובים (.xml):

en: Width &times; height in pixels
he: רוחב &times;  גובה בפיקסלים

en: Dimensions:
he: מימדים:

en: Enable embed the player in other sites
he: אפשר לשבץ את הנגן באתרים אחרים

en: Enable Embed:
he: אפשר שיבוץ Embed:

en: Enable the sharing of the URL of the post where the video is inserted
he: לאפשר שיתוף של כתובת האתר היכן שהוידאו מוכנס

en: Enable URL Share:
he: אפשר שיתוף כתובת אתר:

en: Show the Dock for this player
he: הצג Dock - עוגן כלים עבור נגן זה

en: Dock:
he: Dock - עוגן כלים:

en: Set the Control Bar position and visibility
he: הגדרת מיקום ונראות סרגל בקרה

en: Control Bar:
he: סרגל בקרה:

en: Skin for this player
he: סקין - ערכת נושא לנגן זה

en: Skin:
he: סקין - ערכת נושא:

en: LongTail Ads Code
he: LongTail קוד מודעות

en: Ads Code:
he: קוד מודעות:

en: The absolute path to your video player logo, if empty takes the default value on the plug-in settings
he: את הנתיב המוחלט אל הלוגו לנגן וידאו שלך, אם ריק נלקח ערך ברירת המחדל של הגדרות התוסף

en: Logo (jpg or png):
he: לוגו (jpg או png):

en: Set the desired bandwidth for cache and site bandwidth control
he: הגדר את רוחב הפס הרצוי עבור מטמון וניהול רוחב פס באתר

en: Bandwidth:
he: רוחב פס:

en: Your video title
he: כותרת הוידאו שלך

en: Title:
he: כותרת:

en: Your video volume, from 0 to 100, if empty takes the default value on the plug-in settings
he: עוצמת הקול בוידאו שלך בין 0 ל -100, אם ריק נלקח ערך ברירת המחדל של הגדרות התוסף

en: Volume:
he: עוצמת הקול:

en: Auto Start the video with the Stream Player
he: הפעלה אוטומטית של הוידאו עם נגן Stream

en: Auto Start:
he: הפעלה אוטומטית:

en: To use another pseudo streaming script on other server, if is empty it takes the default value on the plug-in settings.
he: כדי להשתמש עוד סקריפט pseudo streaming בשרת אחר,  אם ריק נלקח ערך ברירת המחדל של הגדרות התוסף

en: Streamer:
he: נגן:

en: Fixes the HTML overlapping of the Flash Video by adding the parameter [wmode=opaque].
he: מתקן HTML חופפים של וידאו פלאש על ידי הוספת הפרמטר [wmode=opaque].

en: Fix HTML overlapping:
he: תקן HTML חופפים:

en: Generate
he: צור

en: Stream Video: This tag generator isn't going to put the stream video tag in your code.
he: נגן ווידאו: מחולל תג זה לא הולך לשים את תג Video Stream בקוד שלך.

en: Select a file
he: בחר קובץ

en: You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by
he: עליך להתקין או לשדרג את נגן הפלאש  Flash Player כדי להציג תוכן זה, התקנה או שדרוג על ידי

en: (Video: Available only on a desktop browser)
he: (וידאו: זמינים רק על דפדפן שולחן העבודה)

en: (video)
he: (וידאו)

en: (Video: Watch this video on the post page)
he: (וידאו: צפה בוידיאו זה בדף פירסום)

en: Video Properties
he: מאפייני וידיאו

en: Layout
he: פריסה

en: Behavior
he: התנהגות

en: System
he: מערכת

en: Options saved.
he: האפשרויות נשמרו.

en: Stream Video Options
he: אפשרויות נגן וידאו

en: Here you can set some default global options for all your videos, if you need help or more information on how to encode and prepare your video to be a pseudo stream compliant check out the
he: כאן תוכלו להגדיר מספר אפשרויות ברירת המחדל באופן גלובלי עבור כל קטעי וידאו שלך, אם אתה זקוק לעזרה או מידע נוסף על איך לקודד ולהכין את הווידאו שלך לתאימות לתוסף pseudo stream

en: FAQs
he: שאלות נפוצות

en: where you can find a lot of free and open resources to encode your video.
he: היכן שניתן למצוא הרבה משאבים חופשיים לקידוד של הוידאו שלך.

en: Update Options
he: עדכון אפשרויות

en: Title
he: כותרת

en: Preview Image
he: תמונה לתצוגה מקדימה

en: Player Width
he: רוחב הנגן

en: Player Height
he: גובה הנגן

en: Skin
he: סקין - ערכת נושא

en: Logo
he: לוגו

en: Dock
he: Dock - עוגן כלים

en: Control Bar
he: סרגל בקרה:

en: Auto Start
he: הפעלה אוטומטית

en: Startup Volume
he: עוצמת קול בהפעלה

en: Show Share URL
he: הצג כתובת שיתוף

en: Show Embed HTML Code
he: הצג קוד שיבוץ HTML

en: Default media provider<br /><small>http = pseudo-streaming</small>
he: ספקית מדיה ברירת מחדל <br /><small>http = pseudo-streaming</small>

en: Pseudo-Streamer URL
he: כתובת Pseudo-Streamer URL

en: Bandwidth
he: רוחב פס

en: HTML Wrapper
he: מעטפת HTML

en: Use own SWFObject.js
he: השתמש ב SWFObject.js שלך

en: Show player only on single pages
he: הצג נגן רק בדפים בודדים

en: Put your video tag short code here to include some widget videos.
he: שים קוד תג ווידאו כאן כדי לכלול כמה קטעי וידאו ביישומון.

en: Video Tag:
he: תגיות וידאו:

en: Type or paste here a video tag short code to display a video, you can add multiple tags on this widget and text if you want, if you need a help generating a video tag enter to the page or post editor and generate one with the video tag generator, take in count the widget width size to make your video fit it, if your video is very small consider not using the control bar.
he: הקלד או הדבק כאן תג קוד וידאו קצר כדי להציג וידאו, אתה יכול להוסיף תגים מרובים ביישומון זה וביישומון טקסט אם תרצה, אם אתה צריך עזרה ליצור תגית ווידאו היכנס לדף או לעורך פוסט כדי ליצור אחד עם מחולל תגיות הווידאו, יש לקחת בחשבון את רוחב יישומון על מנת שהוידאו יהיה מתאים, אם הוידאו שלך קטן מאוד שקול לא להשתמש בסרגל שליטה.

en: Display Title
he: הצג כותרת

note: Description of an extension
en: By far the best and most complete video-audio player plug-in for WordPress. iPhone, iPad and HD video compatible.
he: ללא ספק התוסף הטוב ביותר לוידאו ואודיו ל Wordpress עבור עבור iPhone, iPad וגם וידאו HD תואם.
